Kariéra

NABÍDKA PRACOVNÍ POZICE

Na zimní sezónu 2016/2017 rozšiřujeme náš tým o nového člena

  • Obsluha půjčovny – Asistent prodeje Vancl sport Vrchlabí

Náplň práce:

  • obsluha půčovny lyžařského vybavení
  • komunikace se zákazníkem – profesionální poradenství a prodej zboží
  • poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů

Nabízíme:

  • zaškolení v oblastech:
    maloobchodního prodeje a půjčovny lyžařského vybavení,
    údržby, servisování lyží a snowboardů
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • firemní benefity
  • profesní růst

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • sportovně založený/á
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • řidičské oprávnění skup. B
  • týmové myšlení
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost
  • preciznost
  • komunikační dovednost
  • práce s PC

Nástup od 1. 10. 2016

Kontaktujte nás na tel.: +420 731 136 366

unileasingbubakovtechtexsport