Informace denně 10.00 -17.00 +420 731 136 366

Kategorie elektrokol KTM v naší půjčovně

Kategorie kol

ENDURO

Kola, která ráda boří mýty. Vyhledávají těžký terén, největší výzvy, horizonty. Neexistuje překážka, kterou by nezdolala. Propadnete jim. Protože nejkrásnější výhledy jsou pouze z míst, k nimž vede strmá cesta nahoru. Jen pro pár vrcholových snímků a následný návrat prudkým srázem zpět do civilizace. Kola pro věci, které nelze zopakovat.

ALL MOUNTAIN

Kola, která dávají novou energii a sílu tomu, co znamená mountain bike. Kdykoliv mizí cesta v lese, bahně nebo pod srázem, okamžitě reagují. Pedály probouzejí dobře dávkovanou sílu. Zorničky se rozšiřují. Rychlost neklesá. Na nekompromisní kvalitu mountain biků KTM si sáhnete právě v momentě největší divočiny. Ale oceníte ji i v podobě dojezdu zpět do civilizace.

TOUR

Kola, pro která je zvlněná krajina zážitkem. Dostanou vás na místa, kde slunce hřeje do zátylku a ticho ruší jen šumění stromů, kde vítr fouká do tváře s pohledem na nekonečný západ slunce. Ať je to jakkoliv daleko. A jakoukoliv cestou. Precizně dávkovaná energie vám dá nový pohled na potěšení z jízdy a umožní vám naplánovat násobně delší trať, než jste byli zvyklí.

DĚTI

Kola, která jsou určena pro nejmenší bikery a jejich rodiče. Proč si nedopřát společný výlet v kopcovitém terénu a nebo na delší vzdálenost. Cesta za čerstvým vzduchem a elektrizující radostí z pohybu se týká nás všech. Konečně spolu, já, máma a táta na společném výletě přírodou.

Základní technické parametry e-bike KTM

Technické parametry kol
VANCL sport
  • Horská 117, 543 02 Vrchlabí
  • +420 739 220 990
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mapa ČR