Skip to main content
Informace PO – NE / 8.00–18.00 +420 731 136 366

Služba půjčovny elektrokol KTM nebude v sezóně 2023 k dispozici.

Kategorie elektrokol KTM v naší půjčovně

Kategorie kol

ALL MOUNTAIN

Kola, která dávají novou energii a sílu tomu, co znamená mountain bike. Kdykoliv mizí cesta v lese, bahně nebo pod srázem, okamžitě reagují. Pedály probouzejí dobře dávkovanou sílu. Zorničky se rozšiřují. Rychlost neklesá. Na nekompromisní kvalitu mountain biků KTM si sáhnete právě v momentě největší divočiny. Ale oceníte ji i v podobě dojezdu zpět do civilizace.

TOUR

Kola, pro která je zvlněná krajina zážitkem. Dostanou vás na místa, kde slunce hřeje do zátylku a ticho ruší jen šumění stromů, kde vítr fouká do tváře s pohledem na nekonečný západ slunce. Ať je to jakkoliv daleko. A jakoukoliv cestou. Precizně dávkovaná energie vám dá nový pohled na potěšení z jízdy a umožní vám naplánovat násobně delší trať, než jste byli zvyklí.

DĚTI

Kola, která jsou určena pro nejmenší bikery a jejich rodiče. Proč si nedopřát společný výlet v kopcovitém terénu a nebo na delší vzdálenost. Cesta za čerstvým vzduchem a elektrizující radostí z pohybu se týká nás všech. Konečně spolu, já, máma a táta na společném výletě přírodou.

ENDURO

Sezóna 2022 nebude k dispozici

Kola, která ráda boří mýty. Vyhledávají těžký terén, největší výzvy, horizonty. Neexistuje překážka, kterou by nezdolala. Propadnete jim. Protože nejkrásnější výhledy jsou pouze z míst, k nimž vede strmá cesta nahoru. Jen pro pár vrcholových snímků a následný návrat prudkým srázem zpět do civilizace. Kola pro věci, které nelze zopakovat.

Základní technické parametry e-bike KTM

Technické parametry kol

Na elektrokola z naší půjčovny nelze s ohledem na profil konstrukce rámu umístit dětská sedačka!