Další modernizace servisu - CRYSTAL ROCK

I pro letošní sezónu jsme modernizovali naše vyhlášené servisní centrum MONTANA ve Vrchlabí. Po osmi letech jsme vyměnili hlavní automat Challenge za novinku MONTANA CRYSTAL ROCK. Touto inovací pokračujeme v nastoleném trendu budování nejmodernějšího ski servisu v České republice – stejně jako v sezóně 2016/17, kdy jsme zakoupili světovou novinku – servisní automat MONTANA CRYSTAL RACE.

Investicí do CRYSTAL ROCKu jsme navýšili hodinovou kapacitu o dalších 30%! Protože jsme významným způsobem rozšířili naše vlastní ski test centrum, ale i díky narůstajícímu zájmu o kvalitní servis ze strany lyžařské veřejnosti, je tato investice dalším logickým krokem našeho rozvoje.

Vedle nového automatu jsme obměnili i celou sestavu manuálních strojů, vč. nové generace jednoúčelového automatu pro dokonale ostrou hranu – MONTANA Race Edge.

Vedle provozu vlastního skiservisu jsme i oficiálním obchodním partnerem švýcarského výrobce strojů MONTANA pro ČR a SR, proto je průběžná investice do aktuálních technologií nejenom naší potřebou, ale i profesní povinností. Moderní ski servis MONTANA ve VANCL sportu ve Vrchlabí není jen běžný servis, ale slouží i jako showroom a školící zázemí pro zákazníky a zájemce o technologie MONTANA.