Vyhřívané lyžařské boty K2

V loňské sezóně jsme zařadili do portfólia prodávaných sjezdových bot (Rossignol + Lange) třetí značku K2, která je světovým bestsellerem v oblasti vyhřívaných sjezdových bot. Právě toto byl důvod našeho zájmu o tuto značku.

Na základě úspěšnosti prodejů K2 v minulé sezóně jsme se rozhodli pro doplnění sortimentu celé sjezdové kolekce.

Vyhřívané boty nejsou určeny pouze pro „zmrzlíky“, ale především pro ty lyžaře, kteří ocení komfort - třeba jako je tomu v případě vyhřívaných sedaček u nových automobilů.

Pozor – naše zkušenost! Poměr skóre námi prodaných vyhřívaných bot je 60% kluci / 40% holky.

POWERFUSE SPYNE

Karbonová výztuha zadní části lyžařské boty ve tvaru „Y“ dodává pevnost a sílu systému Energy Interlock. PowerFuse SpYne maximalizuje efektivitu předozadního pohybu a přispívá k boční stabilitě při náklonech do oblouků. Zároveň se podílí na pohlcování vibrací při přejezdech nerovného terénu.

ENERGY INTERLOCK

Tato technologie nepoužívající nýty pomáhá lepšímu a výkonnějšímu přenosu vnitřní síly z nohy na lyžařskou botu. Při ohnutí boty se pružný Interlock systém roztáhne, přičemž dochází k nahromadění energie a jejímu následnému přenosu.Díky tomu se snižuje tlak na materiál a dochází k efektivnějšímu využití vnitřní síly.

FAST FIT ENTRY

Měkčí TPU v oblasti nártu našich Powerlite skeletů, který umožňuje snadný a rychlý nástup do boty a její zouvání.

DUAL CUFF ALIGNMENT

Možnost oboustranného nastavení bočního odklonu komínu boty pomáhá nastavit +/- 2.2 stupně na vnitřní i vnější straně až do celkového rozsahu 4.4 stupně.

Therm-Ic vyhřívané vložky

Integrovaný topný systém, který udržuje nohy teplé v chladných dnech. Zvyšuje pohyblivost a výkon svalů nohou. Tři nastavení tepla zajišťují teplo od 4 do 19 hodin. Plně nabití za 6 až 7 hodin pomocí kabelu USB.

CANTABLE OUTSOLES

Pokročilý stupeň nastavení umožňující změnu úhlu lyžařské boty vůči podložce.

POWERLITE SHELL

Plášť POWERLITE je speciálně konstruován pro potřebu K2 bot. Výsledkem jsou nejodolnější a nejlehčí boty, které kdy byly vyrobeny. Vyrobeno ze čtyř různých tuhostí TPU a optimalizováno pro ideální tloušťku skeletu, při zachování důležitých vlastností.

GRIP WALK OUTSOLES

Náhradní podešve Gripwalk pro obuv Recon, Luv a Antherm. Podešev Gripwalk zajistí bezpečnost, lepší lyžařský zážitek a komfort při chůzi.

HANDS FREE ENTRY

Konstrukce skeletu v oblasti nártu – dva materiály s různou tuhostí usnadňují nazouvání a zouvání boty.

CUFF ALIGNMENT INDEX

Jednostranně (vnější kotník) nastavitelný canting (boční náklon komínu boty) v rozsahu +/- 1 stupně vůči svislé ose.

APRÈS MODE

Odemkne horní manžetu od spodního pouzdra pro pohodlí nohou a pohodlí při chůzi od auta k lanovce do apres a atd. Uzamčení pro vysoký výkon na všech svazích.