Zima v teple - Vyhřívaný program na lyže

Mrazivé zimní dny při lyžování jsou strašákem nejen po dámy, ale dokážou otrávit i trénovaného sportovce. Speciálně v těchto dnech jsou k nezaplacení vyhřívané doplňky a vybavení, které nám při studených dnech zpříjemní pobyt při jakýchkoliv venkovních aktivitách. Při lyžování přijdou vhod třeba při dlouhé cestě lanovkou nebo postávání u baru či běhání kolem učících se dětí. Lze je využít na bruslích, běžkách nebo na vycházku městem. Stačí jen vybrat, co se vám bude líbit.

Z našeho sortimentu doporučujeme lyžařské boty K2 a Rossignol, ale také další vyhřívané produkty jako jsou podkolenky Lenz, stélky do bot Sidas, rukavice Zanier a vyhřívaná vesta Thermic.

vyhrivany program 1Vyhřívané lyžařské boty K2 a Rossignol s plně integrovaným vyhříváním

Nejsnáze prochladneme od nohou, proto je velice důležité mít neustále nohy v suchu a teple. Od studených nohou se pocit chladu šíří na celé tělo. V takovém případě nepomůže dodatečné oblékání různých svetrů, je třeba začít nápravu právě u dolních končetin a zajistit jim dostatečné prohřátí. Doporučujeme lyžařské vyhřívané boty od značek K2 a Rossignol, které nabízí plně integrované vyhřívání. Tento typ vyhřívání funguje na bázi ohřevu nejzazšího bodu lidského těla, tj. prstů u nohou, kdy teplo postupně přichází na celé chodidlo, a není tak zahřívána pouze ploska chodila, tak jako v případě dodatečně nainstalovaných vyhřívaných stélek.

Více informací ».

vyhrivany program 2Vyhřívané rukavice Zanier HEAT.ZX 3.0

Vybavte se proti nejtužšímu mrazu při dlouhých výletech v horách či zimních radovánkách. Rukavice HEAT.ZX renomovaného rakouského výrobce Zanier používají nejen špičkové materiály a vícevrstvou podšívku pro optimální tepelnou izolaci, ale i vlastní vytápění pomocí sofistikované technologie, která se postará o mimořádný tepelný komfort rukou až na 10 hodin.

VÍCE INFORMACÍ ».

vyhrivany program 3Vyhřívané stélky do bot SIDAS VOLCANO H

Předtvarovaná 3D stélka SIDAS Volcano H je s integrovaným topným elementem v ploše stélky. Tato stélka kombinuje uložení paty v patní misce, podporu podélné klenby pro stabilitu chodidla a tepelný komfort. Lze připojit ke všem bateriím SIDAS.

VÍCE INFORMACÍ ».

vyhrivany program 4Vyhřívané podkolenky Lenz Heat Socs 5.0 Toe Cap

Výkonné podkolenky s integrovaným topným článkem, kterého si ani nevšimnete. Topná tělesa jsou i ve svrchní části špičky. Podkolenky jsou ergonomicky pletené a poskytují optimální transport vlhkosti. Podkolenky jsou zesílené na exponovaných místech. Baterie se upevňují pomocí druků na horní lem. Lze prát v pračce při 30° C.

VÍCE INFORMACÍ ».

vyhrivany program 5Dámská vyhřívaná vesta Therm-ic heated vest

Vyhřívaná vesta s kabelem Bluetooth, ideální pro maximální radost z pohybu venku za každého počasí. 5 topných ploch rozložených v bundě poskytuje příjemné, rovnoměrné teplo. Vesta je velmi tenká a lehká a lze ji snadno nosit i pod jiným oblečením. Funguje se všemi externími nabíječkami (nabíječka není součástí balení).

VÍCE INFORMACÍ ».