Nové značky v našem sortimentu

logo hatchey

Česká firma Hatchey, která se od roku 2006 specializuje na ochranu sportovců, se pomalu ale jistě zařazuje mezi naše oblíbence –lyžařské chrániče, přilby a brýle vypadají naprosto perfektně a jsou (skoro) za hubičku.

02
01
03

 

logo cmp

Rodinná firma s tradicí delší než 50 let ze svých vlastních materiálů vyrábí oblečení a doplňky pro celou rodinu.  Zaujme širokou škálou produktů na lyžování, turistiku a běžné nošení.  Kolekce je obrovská, barevná a navíc za skvělé ceny.  A co je vůbec nejlepší – celá Made in Italy.

04
05
06

 

logo ortovox

Německá firma Ortovox své počátky datuje k roku 1980. Prvními výrobky byly lavinové vyhledávače a batohy, posléze se výroba rozšířila na textil, který charakterizuje čím dál oblíbenější vlna.  Perfektně padnoucí střihy, nádherné barvy a špičková kvalita, to je Ortovox, který si musí oblíbit nejen skialpinisté!

07
08
09

 

logo lasting

Ponožky české firmy Lasting jsme si oblíbili už dávno a divíme se, proč je už dávno nenabízíme. V nabídce naleznete ponožky pro celou rodinu od nízkých tenkých až po dlouhé teplé - bavlněné, umělé i vlněné. Český výrobek, česká cena.

10
11
12