Lusti - kvalitní české lyže v nabídce

Vedle stávajících lyžařských značek Rossignol, Dynastar, Scott, Sporten, Stöckli a RTC zařazujeme do našeho sortimentu další významnou českou značku lyží LUSTI. Lusti jsou lyže, které osloví všechny typy lyžařů kvalitou a poměrem cena / výkon.

Tradiční značka Lusti vyrábí lyže a snowboardy od roku 1993. Nejdůležitějším parametrem vždy byla a je maximální kvalita výrobků i následná spokojenost a radost z lyžování.

Nejvyšší devizou lyží Lusti je vynikající kvalita za rozumnou cenu.

Při srovnání výrobků Lusti s konkurencí, většinou nabízí při stejné ceně řádově vyšší kvalitu a to jak v použitých materiálech, tak i v jízdních vlastnostech. Díky podpoře domácího trhu je tedy obzvlášť pro české zákazníky poměr cena – výkon na vynikající úrovni.

Hlavním kritériem lyží LUSTi je jejich funkčnost.

Lusti se samozřejmě snaží, aby lyže dobře vypadaly, ale prvořadé jsou vždy vynikající jízdní vlastnosti. Proto na Lusti nenajdete speciální tvarování povrchu lyží, plastové doplňky, elektronické čipy či jejich náhražky a doplňky, které nezlepšují jízdní vlastnosti ani životnost lyží a slouží pouze k ovlivňování zákazníka v tvrdém konkurenčním prostředí. V LUSTi sází na kvalitní produkt bez klamání zákazníka.

V letošní sezóně můžete Lusti nejen zakoupit na prodejně či e-shopu, ale i vyzkoušet v test centru naší moderní půjčovny.