Informace denně 10.00 -17.00 +420 731 136 366

Lyžařské boty K2 ANTHEM 85 MV W

K2 ANTHEM 85 MV W

finální cena v našem e-shopu

Výkon není daný pouze tvrdou flexí. Tyto boty jsou sice měkkčí pro pohodlí méně zkušených lyžařek, ale jsou vybaveny stejnými přednostmi, jako u vyšších modelů - například tepelně tvarovatelnou skořepinou Powerlite a GripWalk podrážkou pro snadnější chůzi bez lyží. Výslekem jsou velmi uživatelsky přívětivé boty, které můžete mít na noze bez problémů ceý den. Dostupné v šířce skeletu 98 mm (LV) nebo 100 mm (MV), aby si vybrala každá dáma podle anatomie své nohy.

Parametry

 • Kategorie:
  sportovní lyžař / dámská
 • Flex index:
  85
 • Sezóna:
  2022/23
 • Šířka chodila (LAST):
  100 mm
 • Vyhřívání boty:
  ne
 • Barva:
  šedá / černá
 • Cena:
  8.990 Kč (doporučená MOC)
  Aktuální prodejní cenu naleznete v našem e-shopu.

Technologie

Powerfuse Spyne
Karbonová výztuha zadní části lyžařské boty ve tvaru „Y“ dodává pevnost a sílu systému Energy Interlock. PowerFuse SpYne maximalizuje efektivitu předozadního pohybu a přispívá k boční stabilitě při náklonech do oblouků. Zároveň se podílí na pohlcování vibrací při přejezdech nerovného terénu.
Energy Interlock
Tato technologie nepoužívající nýty pomáhá lepšímu a výkonnějšímu přenosu vnitřní síly z nohy na lyžařskou botu. Při ohnutí boty se pružný Interlock systém roztáhne, přičemž dochází k nahromadění energie a jejímu následnému přenosu.Díky tomu se snižuje tlak na materiál a dochází k efektivnějšímu využití vnitřní síly.
Fast Fit Entry
Měkčí materiály TPU navržené do oblasti nártu skořepiny Powerlite pro rychlý a snadný vstup a výstup.
Powerlite Shell
Plášť POWERLITE je speciálně konstruován pro potřebu K2 bot. Výsledkem jsou nejodolnější a nejlehčí boty, které kdy byly vyrobeny. Vyrobeno ze čtyř různých tuhostí TPU a optimalizováno pro ideální tloušťku skeletu, při zachování důležitých vlastností.
Grip Walk Outsoles
Náhradní podešve Gripwalk pro obuv Recon, Luv a Antherm. Podešev Gripwalk zajistí bezpečnost, lepší lyžařský zážitek a komfort při chůzi.
Luxfit Pro
Předtvarovaná botička s tepelně tvarovatelnou pěnou Ultralon. Asymetrický jazyk, předtvarovaný prostor pro kotník, horní okraj se střední hustotou pěny. Výkon a pohodlí v jednom balení.
VANCL sport
Mapa ČR