Prodejna

Čím dál více jsme měli pocit, že doby, kdy byli zákazníci ochotni investovat obrovské sumy do výbavy, jsou už dávno pryč. Koncept naší prodejny jsme proto museli, ale také chtěli změnit. Neznamená to však, že jsme slevili z kvality.

Stále u nás najdete špičkové vybavení renomovaných výrobců, ale škála nabízených cenových kategorií je nyní rozmanitější. Každý zákazník si tak u nás může vybrat produkt dle svých možností.

Naším hlavním zaměřením je sjezdové lyžování. Seženete tedy u nás vše, co je potřeba – lyže, sjezdové boty, hole, přilby, brýle, chrániče, oblečení a doplňky. Sortiment ovšem nově doplňujeme i o skialpinismus a snowboarding.

Prodávané značky

Prodávané značky

Kompletní přehled našich prodávaných značek.

Číst více

Skialpový program

Skialpový program

Není tomu tak dlouho, co uzrál čas a my jsme do sortimentu zařadili i skialpinismus, který do svých sportovních aktivit přidává čím dál více členů naší firmy.

Číst více

Sjezdový program

Sjezdový program

Sjezdové lyžování zůstává hlavním gró naší firmy. Nespokojíme se s minimální kvalitou, proto každý rok vybíráme zboží z nových kolekcí osvědčených výrobců, ale zároveň se snažíme nabídkou uspokojit i příležitostné lyžaře.

Číst více

Věrnostní systém

Věrnostní systém

Našim stálým zákazníkům nabízíme věrnostní program, který přináší řadu výhod. Výhody věrnostního programu se nevztahují na již zlevněné zboží a služby.

Číst více

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz

V případě, že chcete své přátele nebo příbuzné obdarovat zbožím nebo službou od nás a nejste si jisti, zda zvolíte správně, můžete využít DÁRKOVÉHO POUKAZU - na prodejnu, servis i půjčovnu.

Číst více