Sjezdový program

Hlavním gró naší firmy je sjezdové lyžování. Nespokojíme se s minimální kvalitou, proto každý rok vybíráme zboží z nových kolekcí osvědčených výrobců, ale zároveň se snažíme nabídkou uspokojit i příležitostné lyžaře.

Lyže nabízíme ve třech kategoriích – nové lyže z aktuálních kolekcí, testovací lyže (tj. jednou použité) nebo vyloženě použité lyže za ty nejlepší možné ceny. Za výrobce, kterým věříme, jsme si vytipovali Stöckli, Kästle, Rossignol, Dynastar, Sporten, Lusti a RTC. Sortiment na domácí servis lyží a velkou škálu vosků a klistrů nabízíme od naší oblíbené firmy Toko.

Výrazně zastoupeným produktem jsou u nás nepochybně sjezdové přilby a brýle. Za zástupce toho nejlepšího jsme si vybrali POC, Neon a CP. Cenově dostupné jsou například od značek Scott, Bollé či Hatchey.

Podobně bohatě jsme vybaveni ve sjezdových hůlkách. Sázkou na jistotu je populární značka Leki, méně náročné uživatele uspokojíme tradičními výrobci jako je Rossignol, Kerma či Scott.

Lyžař myslící na svoji bezpečnost by neměl minout ani ochranné pomůcky. Velmi oblíbené jsou páteřáky od značek POC, Scott, Rossignol či Hatchey.

Pyšníme se také velkou nabídkou lyžařských bot. Zde dlouhodobě spolupracujeme se značkami LangeRossignol a nově jsme doplnili sortiment o vyhřívanou kolekci lyžařských bot K2.

Nedílnou součástí naší prodejny je také lyžařské oblečení - počínaje dostupnými značkami CMP, Ziener, Scott a konče tím nejlepším od firem Ortovox, Spyder, Colmar či Descente. Již po první sezóně s novou značkou se ukázalo, že v ponožkách bude jednoznačně tahounem česká firma Lasting, v čepicích a dalších doplňcích jste si zase oblíbili českou firmu Kama či rakouský Eisbär. Rukavicím vévodí Leki, Ziener, Zanier, Reusch nebo Snowlife.

Pro nejen chladné dny jsme vybaveni vyhřívaným programem jako jsou vyhřívané rukavice, vyhřívané ponožky a také vyhřívané vesty Sidas.

Beany / CMP / Colmar / CP / Crazy Ears / Descente / Dynafit / Eisbär / Granadila / Hatchey / Jailjam / K2 / Kama / Kästle / Lange / Lasting / Leki / Lenz / Lusti / Mango / Neon / Ortovox / POC / Reusch / Robla / Rossignol / RTC / Scott / Sidas / Stöckli / Svorto / Thermic / Toko / Zanier / Ziener