Prémiové lyže pro vaši dovolenou

chystáte se lyžovat v cizině či strávit volné chvíle v našich horách – využjte výhodných balíčků pro vaši dovolenou.

2.470 Kč4.040 Kč

Prodloužený víkend - 5 dní za cenu 3

ve čtvrtek si lyže půjčíte, pátek – neděle lyžujete,v pondělí vrátíte a zaplatíte pouze za 3 dni

5 dní za cenu 3 = 2.470 Kč (5 dní = 4.040 Kč, ušetříte 1.570 Kč)

4.770 Kč7.340 Kč

Týdenní dovolená – 10 dní za cenu 6ti

ve čtvrtek (pátek) si lyže půjčíte, pondělí – sobota lyžujete a následující neděli (pondělí) vrátíte. Zaplatíte tedy pouze za 6 dní

10 dní za cenu 6ti = 4.770 Kč (10 dní = 7.340 Kč, ušetříte 2.570 Kč)

V našem VIP testovacím centrum nabízíme lyže světově známe značky STÖCKLI a exkluzivní značku RTC.

Modely lyží

RTC SKI / CARVE – Sports carve

RTC SKI / CARVE – Sports carve

RTC SKI / CARVE – Sports carve

Unikátní lyže z řady Sports carve určená pro výkonnostní a sportovní lyžaře, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

 • Délky: 138 cm – R 11.0, 148 cm – R 11.7, 158 cm R 13.3
 • Vázání: Salomon SC-Z12 + 4-Achs platte

RTC SKI / CROSS – Allmountain

RTC SKI / CROSS – Allmountain

RTC SKI / CROSS – Allmountain

Robustní a tuhá lyže z řady Allmountain vhodná do všech sněhových podmínek, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

 • Délky: 150 cm – R 11.8, 160 cm – R 14.1, 170 cm R 15.2
 • Vázání: Salomon Z12 Speed

RTC SKI / SKICROSS – Skicross / GS

RTC SKI / SKICROSS – Skicross / GS

RTC SKI / SKICROSS – Skicross / GS

Unikátní lyže z řady Skicross určená pro milovníky rychlé jízdy v dlouhých obloucích, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

 • Délky: 175 cm – R 18.0, 185 cm – R 23.5
 • Vázání: Salomon Z12 Speed + P 69 Platte

STÖCKLI / řada Laser / GS FIS

STÖCKLI / řada Laser / GS FIS

Nejlepší zkušenosti za 20 let působení ve Světovém Poháru byly vloženy do LASER GS FIS. Obřačka určená vítězům - schválena FIS. Technologie VRT (Vario Racing Technology) zajišťuje skvělou kontrolu lyží a harmonické zahájení oblouku.

 • Délky: 184 cm - R 25.6, 176 cm – R 23.0

STÖCKLI / řada Laser / GS

STÖCKLI / řada Laser / GS

Tato moderní obřáková lyže s technologií VRT (Vario Racing Technology) zdůrazňuje svoji kvalitu hlavně ve středních a delších obloucích. Absolutně stabilní, přesná a výborně drží na hranách.

 • Délky: 175 cm - R 17.1, 180 cm – R 18.2

STÖCKLI / řada Laser / SL FIS

STÖCKLI / řada Laser / SL FIS

Absolutní přesnost a přímé zahájení oblouku - to jsou povinnosti lyžaře mezi slalomovými branami. Jedinečná manévrovatelnost, silná přilnavost a vynikající kontrola - to jsou LASER SL FIS.

 • Délky: 155 cm - R 12.0, 165 cm – R 12.7

STÖCKLI / řada Laser / SL

STÖCKLI / řada Laser / SL

Seznamte se s tímto superúčinným parťákem. LASER SL zaručují hravou lehkost při krátkých a rychlých zatáčkách, dokonce i na tvrdém a zledovatělém povrchu, a to díky perfektní geometrii a super gripu.

 • Délky: 155 cm - R 11.8, 160 cm – R 12.7

STÖCKLI / řada Laser / SX

STÖCKLI / řada Laser / SX

Vysoce přesný, závodní stroj s technologií Turtle Shell se nechá dokonale řídit při jakékoliv rychlosti. Lyže velmi přesně reaguje na změnu tempa lyžaře. V pomalejší jízdě měkce následuje tlak na hranu, zato ve vysoké rychlosti a delších obloucích jede jako po kolejích.

 • Délky: 170 cm - R 15.4, 177 cm – R 16.8

STÖCKLI / řada Laser / SC

STÖCKLI / řada Laser / SC

Tato vysoce všestranná sportovní lyže vás přesvědčí svým charakterem prakticky na všech sjezdovkách. Technologie Tail Flex Control zaručí klidnou a bezpečnou jízdu. Laser SC je vždy správným partnerem na kterékoliv sjezdovce po celém světě.

 • Délky: 156 cm - R 12.3

STÖCKLI / řada Laser / AX

STÖCKLI / řada Laser / AX

Univerzální lyže pro všechny podmínky. DNA řady Laser je i zde cítit v každém oblouku. Technologie Turtle Shell ji podporuje v každé situaci přizpůsobenou flexí. Výsledek: Laser AX za sebou zanechává přesnou stopu dokonce i v hlubším a rozbředlém sněhu - vyniká v rozježděném terénu a v novém sněhu na sjezdovce.

 • Délky: 175 cm - R 15.8

STÖCKLI / řada Allround / Spirit Globe

STÖCKLI / řada Allround / Spirit Globe

Party na sněhu může začít: Lyže Spirit Globe jsou zárukou zábavy na lyžích ve všech podmínkách. Řežou do sněhu spolehlivě krátké, pohodlné oblouky, a jsou zárukou stability i ve vyšších rychlostech. Chyby velkoryse promíjí. Výborná souhra technologie a designu garantuje nezapomenutelnou jízdu. A pak další, a ještě jednu, a...

 • Délky: 170 cm - R 15.0

STÖCKLI / řada Allround / Spirit Motion

STÖCKLI / řada Allround / Spirit Motion

Lehkost lyžování: Spirit Motion jsou správnou volbou pro lyžařky, které hledají vyváženou, lehce ovladatelnou lyži. Zvládají uvolněné, krátké oblouky stejně jistě jako sportovní sjezdy, a to vždy se sníženou fyzickou námahou. Nad tím vším je úžasná radost z jízdy.

 • Délky: 156 cm - R 11.6

STÖCKLI / řada Allround / Axis Pro

STÖCKLI / řada Allround / Axis Pro

Uvolněné oblouky, nebo razantní sjezdy - univerzální lyže Axis Pro spojuje oba světy. Její všestrannost z ní dělá bezstarostnou lyži a vhání do očí slzy radosti sportovním, ale i pohodovým lyžařům.

 • Délky: 163 cm - R 11.8, 170 cm – R 12.9, 177 cm – R 14.0

STÖCKLI / řada Allround / Axis Motion

STÖCKLI / řada Allround / Axis Motion

Zimní pohádka pro sněhovou královnu: Axis Motion je zdařilá kombinace technologie, radosti z jízdy a designu. Tento model v inovativní sendvičové konstrukci obsahuje velmi lehké dřevěné jádro.

 • Délky: 156 cm - R 10.8, 149 cm – R 9.8

K testování nabízíme modely dalších známých výrobců:

 • ROSSIGNOL – řada HERO, Unique 8 a 10, Pursuit 100, 400, 700
 • LUSTI – řada GS, SL, SC, PC, LP, CWR, CWR +
 • DYNASTAR – řada Speed zone 10 a 12
 • SCOTT – řada Black Majic, The Ski
 • SPORTEN – řada AHV, Glider, Iridium

Poradíme vám s výběrem lyží a v případě zájmu zajistíme instruktora lyžování – www.horski.cz.

U nás testujete ZDARMA!!!

Pokud se rozhodnete následně testovací nebo nový model zakoupit, cena půjčovného vám bude odečtena z pořizovací ceny (jedná se o 1 – 2 denní výpůjčky). U kategorie sportovních a závodních lyží zároveň automaticky provedeme formátovací servis včetně navoskování a seřízení vázání na elektronické stolici.