Skialpová půjčovna

Nemáte skialpy a chcete tento druh lyžování vyzkoušet? Neváhejte využít naší moderní skialpové půjčovny a služeb zkušeného průvodce!

Protože nabízíme moderní službu půjčovny, klademe velký důraz na kvalitu jednotlivého vybavení včetně jeho pravidelné údržby – servisu.

V naší půjčovně nabízíme špičkové vybavení světově známých značek

Cena za pronájem vybavení

  • 650 - 780 Kč / komplet / den (komplet = lyže s pásy, boty, hole)
  • V případě, že se vám naše vybavení zalíbí natolik, že se ho rozhodnete pořídit, můžete ho zakoupit včetně všech nezbytných doplňků a oblečení na naší prodejně. Zboží je možné objednat také na našem e-shopu.

Výpůjčka, seřízení, instruktáž a doporučení vhodných tras

Naši zkušení a proškolení zaměstnanci vám poradí s výběrem vhodného skialpového vybavení s ohledem na vaši fyzickou kondici a lyžařskou zdatnost. Lyže seřídíme dle vašich tělesných parametrů.

Naše lyže prochází pravidelným servisem na švýcarských strojích MONTANA a veškeré vybavení je pravidelně kontrolováno. Nemusíte se tak obávat technických problémů v průběhu tůry.

Skialpové boty jsou po každé výpůjčce antibakteriálně ošetřeny a důkladně vysušeny.

horski logoV rámci půjčení materiálu vám zároveň poradíme s výběrem vhodné trasy s ohledem na aktuální klimatické podmínky. V případě obav s výběrem trasy a nedostatečnými zkušenostmi vám zajistíme zkušeného instruktora www.horski.cz, který vám poradí a provede vás v nejkrásnějších partiích Krkonoš.

Skialpova Pujcovna 01
Skialpova Pujcovna 02
Skialpova Pujcovna 03
Skialpova Pujcovna 04
Skialpova Pujcovna 05
Skialpova Pujcovna 06

Objednávka - skialpová půjčovna

Objednavatel

  

Skialpinista #1

Skialpinista #2

Skialpinista #3

Skialpinista #4

Skialpinista #5