Moderní ski test centrum v Krkonoších

I v letošní sezóně významným způsobem spolupracujeme s ikonou sjezdového lyžování, značkou STÖCKLI. K přecházejícím modelům STÖCKLI z minulé sezony do sezony letošní, jsme doplnili i nový typ lyží LASER AR, včetně všech upgradovaných modelů řady LASER.

Novinkou v rámci našeho moderního test centra je rakouská značka KÄSTLE, která je rovněž k dispozici testování v celé její výrobní řadě, vyjma freeridových lyží.

Kromě sjezdových lyží jsme opět doplnili aktuální modely v sekci skialpinistické půjčovny, kde si můžete zapůjčit / otestovat již tradiční širokou nabídku značky SCOTT, nově KÄSTLE, vč. skialpové speciálky od STÖCKLI – EDGE 88.

Rádi bychom připomněli, že všechny lyže našeho ski test centra (vč. běžné půjčovny!), jsou pravidelně servisované v našem moderním servisním centru MONTANA. To znamená, že v případě sportovních a závodních modelů lyží si můžete vyzkoušet nejenom vlastní lyžařské značky, ale zároveň i náš věhlasný sportovní servis, vč. dokonale ostré hrany – MONTANA Race Edge.

Testovací lyže v naší nabídce

  •  Stöckli - WRT ST, WRT GS FIS, WRT SL FIS, LASER GS, LASER SL, LASER SC, LASER AR, LASER SX, LASER CX, LASER AX, LASER MX, Otree, Otree Motion, Stormrider, Axis Pro, Axis Motion, Axis Comp + Skialpové lyže: Edge 88
  •  Kästle - RX12 GS, MX 67, MX 74, PX 71, DX 73, DX 85, JX 68, Skialpové lyže: TX 82, TX 90
  •  Scott - The Ski + Skialpové lyže Slight 83, Slight 93, Slight 100, Superguide 88, Superguide 95, Superguide 105, Speedguide 80
  •  Augment - SL Race Carving, SC On Piste, All Mountain 77
  •  Lusti - RC GS, RC SL, PC 74, PC 71, LP 68, LP 72
  •  Rossignol - ShortTurn, LongTurn, MultiTurn, Nova 8, Nova 10
  •  RTC - kompletní řada lyží

Test centrum loga

Nabídka lyží v našem test centru

PROBÍHÁ AKTUALIZACE OBSAHU

Lyže VIP

Lyže VIP

RTC CARVE – Sports carve

RTC CARVE – Sports carve

Unikátní lyže z řady Sports carve určená pro výkonnostní a sportovní lyžaře, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

128, 138, 148, 158, 168cm

RTC CROSS – Allmountain

RTC CROSS – Allmountain

Robustní a tuhá lyže z řady Allmountain vhodná do všech sněhových podmínek, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

150w, 150, 160, 170cm

RTC SKICROSS / GS

RTC SKICROSS / GS

Unikátní lyže z řady Skicross určená pro milovníky rychlé jízdy v dlouhých obloucích, sandwichová technologie, vícevrstvé dřevěné jádro z výběrové topolové dýhy, dvojitý titanal, fiberglass, speciálně vyvinutá gumová vložka mezi jednotlivými vrstvami pro zvýšení elasticity lyže, povrch lyže RTC ISOCAP®, skluznice Isospeed Nano Highspeed, hrany s tvrdostí 48° Rockwell,výstupní servis Crystal glide finish by MONTANA.

165, 175, 185cm

Stöckli LASER SL FIS

Stöckli LASER SL FIS

Absolutní přesnost a přímé zahájení oblouku - to jsou povinnosti lyžaře mezi slalomovými branami. Jedinečná manévrovatelnost, silná přilnavost a vynikající kontrola - to jsou LASER SL FIS.

155, 165cm

Stöckli WRT

Stöckli WRT

WRT: Worldcup Racing Team. To vlastně již mluví za vše. Tato lyže spojuje silné stránky slalomky a obřačky. Agilita se potkává se stabilitou. Výsledkem je obračka pro krátký oblouk. V setu s deskou STO R - plate a vázáním R-16 jsou vytvořeny předpoklady pro zvládnutí náročně postavených tratí a vítězství v závodech.

162, 172cm

Stöckli LASER SL

Stöckli LASER SL

Pro milovníky precizních oblouků: Laser SL garantuje hravou lehkost v krátkých, rychlých obloucích - a to i na tvrdé, ledovaté sjezdovce. Rádius je přitom velmi dobře kontrolovatelný. Na sjezdovce je flexibilní, agilní a přesná. Tato „malá“ lyže je stvořena pro velké věci. Objevte perfektní geometrii. Profitujte ze skvělého gripu. Seznamte se s touto super obratnou lyží.

155, 160, 165cm

Stöckli LASER SC

Stöckli LASER SC

Existují mírné a prudké sjezdovky, tvrdý i měkký podklad, a existuje Laser SC jako ten správný partner a průvodce perfektním lyžařským dnem. Tato univerzální lyže přesvědčí díky Tail Flex Control Technologii za všech podmínek klidem, stabilitou a jednoduchým ovládáním. A také enormním požitkem z jízdy.

156, 163, 170cm

Stöckli LASER MX

Stöckli LASER MX

Stöckli v modelové řadě Laser poprvé koncipuje lyži vyloženě zaměřenou na ženy. Při vývoji a testování spolupracovali naši odborníci těsně s Tinou Maze. Lehkost díky Light Core Technologii, perfektně vyladěná geometrie, jakož i krátké délky určené pro ženy, propůjčují modelu Laser MX přesně ty správné vlastnosti, které přesvědčí na sjezdovce, ale i vedle ní. Jednoduché, až hravé ovládání lyže doplňuje typickou kvalitu řady Laser.

150, 156, 162cm

Stöckli LASER GS FIS

Stöckli LASER GS FIS

Nejlepší zkušenosti za 20 let působení ve Světovém Poháru byly vloženy do LASER GS FIS. Obřačka určená vítězům - schválena FIS. Technologie VRT (Vario Racing Technology) zajišťuje skvělou kontrolu lyží a harmonické zahájení oblouku.

184cm

Stöckli LASER GS

Stöckli LASER GS

Připravit se, pozor, vpřed! Tento moderní Race-Carver s VRT-Technologií rozvine svoji výjimečnou kvalitu ve středních až dlouhých obloucích. Laser GS Zůstává velmi stabilní a precizní i ve vysokých rychlostech. Lehce zvládá všechny změny směru. Díky většímu výkonu z centrální části je grip hran naprosto fenomenální. Je zcela jedno, jak zrychlujete - tato lyže jede stále jako po kolejích. Dopřeje klidnou jízdu na plný plyn.

175, 180cm

Stöckli LASER SX

Stöckli LASER SX

Zamilujete se: Náš veleúspěšný model Laser SX má nyní nové křivky. Kombinace inovativní špice a Turtle Shell Racing Technologie dělá tento model ještě stabilnější a tím i preciznější v rychlých obloucích. Pokud Vám budou pomalu ubývat síly, nechá se vést po hraně pohodlně a kontrolovaně.

163, 170, 177, 184cm

Stöckli LASER AX

Stöckli LASER AX

Ráno si užívat čerstvý prašan a odpoledne krájet ostré oblouky do sjezdovky. Přepracovaná lyže Laser AX s novou FEC adaptivní technologií to umožňuje. Čím víc tlaku vyvinete v oblouku, tím je menší Rocker a prodlužuje se kontaktní délka lyže se sněhem. Přepracovaný Light Core propůjčuje nové Laser AX ještě více agility při zachované stabilitě.

161, 168, 175, 182cm

Stöckli SCALE BETA

Stöckli SCALE BETA

To nejlepší ze dvou světů! Lyže Scale Beta propojuje charakteristiku „obřačky“ s kvalitami lyže kategorie allmountain. Ve středních až delších obloucích předvádí svoji naprostou suverenitu. Stabilita a agilnost jsou vždy přitom. V měkkém sněhu podporuje lehký Rocker zahájení oblouku a vztlak.

172cm

Lyže SPORT

Lyže SPORT

Scott SLIGHT 83

Scott SLIGHT 83

Nejnovější generace crossover lyží. Předurčeny k tomu, aby ovládly horské svahy. Se stejnou lehkou konstrukcí jako Slight 93 a Slight 100, jen na živější 83 mm široké platformě. Menší 250mm Pro-Tip Rocker zajistí větší přesnost na upraveném povrchu a revoluční krojení SCOTT 3D je tolerantnější i jistější ve všech terénech a za všech sněhových podmínek. Výkonné a lehké.

168cm

Scott SLIGHT 93

Scott SLIGHT 93

Představujeme model SCOTT Slight 93, nejnovější generaci univerzálních lyží. K sendvičové konstrukci s převratnou kombinací karbonových výztuh, lehkému dřevokompozitovému jádru a aramidovým vláknům přidejte rádius 15m a zjistíte, že lyže SCOTT Slight 93 zlepší schopnosti každého jezdce.

175, 180cm

Scott SLIGHT 100

Scott SLIGHT 100

Se stejnými vlastnostmi jako užší 93 mm model, tentokrát na širší platformě. Zásluhou sendvičové konstrukce s převratnými karbonovými výztuhami a lehkého dřevo-kompozitového jádra s aramidovými vlákny jsou lyže Slight lehké a mimořádně tuhé v torzi. Nízká hmotnost a výtečný výkon zaručují tomuto modelu výjimečnost na trhu. Se 100 mm pod botou a rádiem 17m se lyže SLIGHT stávají novým standardem all condition lyžování.

178, 188cm

Augment SL PRO

Augment SL PRO

Slalomová lyže odladěná od FIS slalomky. Maximální jistotu v oblouku zajišťuje sendvičová konstrukce, s vrstvami titanu, uhlíkových vláken a vrstvených jáder topolového a jaseňového dřeva a poskytuje výbušnou sílu při zahájení i ukončení oblouku.

165cm

Augment GS PRO

Augment GS PRO

Lyže určená pro závodníky masters pro jakýkoli typ závodu, na jakékoliv úrovni. Lyže je dostupná v několika délkách a tvrdostech, a tak si každý pro sebe může vybrat tu nejlepší kombinaci. Lyže je velmi oblíbená mezi lyžaři vysoké úrovně, vývojáři ji přirovnávají k Ferrari 488. Stejně jako všechny lyže je tvořena na stejné výrobní lince, ze stejných materiálů jako lyže Světového poháru.

181cm

Augment SC

Augment SC

S použitím stejných technologií a materiálů jako u závodních lyží byla vytvořena nejlepší a nejuniverzálnější lyže pro každodenní lyžování. Skvělá do všech podmínek, pro každou příležitost.

162, 170, 176, 181cm

Lyže TEST

Lyže TEST

Stöckli AXIS PRO

Stöckli AXIS PRO

Uvolněné oblouky, nebo razantní sjezdy - univerzální lyže Axis Pro spojuje oba světy. Její všestrannost z ní dělá bezstarostnou lyži a vhání do očí slzy radosti sportovním, ale i pohodovým lyžařům.

170, 177cm

Stöckli AXIS COMP

Stöckli AXIS COMP

Hledáte vhodnou lyži na sjezdovku, při které ale nepřijde zkrátka ani sportovní faktor? Axis Comp je ta správná volba. Díky své sendvičové konstrukci je stabilní za všech podmínek. Jejich točivost je opravdu radost po celý bezstarostný den na lyžích. Pro přehlednost v půjčovnách má každá délka svoji barvu.

Scott THE SKI

Scott THE SKI

Model The Ski je vytvořen tak, aby si poradil se všemi typy lyžování a terénu. Lyže The Ski se vyznačují unikátní eliptickou sendvičovou konstrukcí, díky které jsou výjimečně tuhé v torzi. Dřevěné jádro v celé délce zajišťuje bezkonkurenční flexi. S 3D bočním krojením a profilem Pro-Tip Rocker přináší model Ski výkon a všestrannost ve všech podmínkách.

Klíčové vlastnosti: Snadné zahájení oblouku • Stabilní • Jednoduché přehranění • Výkonné • Krátký oblouk na upraveném povrchu • Dlouhý plynulý oblouk ve volném terénu • Přesně přenášejí sílu na hranu • Lépe vedou stopu

Scott THE SKI (w)

Scott THE SKI (w)

Dámský model The Ski je specificky přizpůsobený tak, aby zvládl všechny typy lyžování i terénu. Lyže The Ski se vyznačují unikátní eliptickou sendvičovou konstrukcí, díky které jsou výjimečně tuhé v torzi. Dřevěné jádro v celé délce zajišťuje bezkonkurenční flexi. S 3D bočním krojením a profilem Pro-Tip Rocker přináší model Ski výkon a všestrannost ve všech podmínkách.

Klíčové vlastnosti: Snadné zahájení oblouku • Stabilní • Jednoduché přehranění • Výkonné • Krátký oblouk na upraveném povrchu • Dlouhý plynulý oblouk ve volném terénu • Přesně přenášejí sílu na hranu • Lépe vedou stopu

Augment ALL MOUNTAIN 77 Titanal

Augment ALL MOUNTAIN 77 Titanal

All Mountain 77 je opravdové SUV mezi allmountainovými lyžemi. Vytvořeno pro jakéhokoliv lyžaře na všechny terény. Šířka 77 mm pod botou je ideální především do měkčího sněhu nebo na jarní lyžování.

159, 167, 175cm

Rossignol PURSUIT 800 Ti CAM

Rossignol PURSUIT 800 Ti CAM

Carvingové lyže s nevídanými jízdními vlastnostmi PURSUIT 800 Ti CAM jsou zárukou výkonu, který Vám zvedne hladinu adrenalinu v krvi, a přesnosti i pro ty nejvíce technicky zaměřené lyžaře. Speciální technologie Prop Tech je zárukou přizpůsobivé torzní flexe pro lepší kontrolu a kontakt na hraně, zatímco nová technologie Carbon Alloy Matrix je zárukou stability lyže v oblouku.

170, 177cm

Rossignol PURSUIT 700 Ti

Rossignol PURSUIT 700 Ti

Carvingové lyže PURSUIT 700 Ti jsou zárukou výkonu, přesnosti a hravých oblouků pro všechny zkušené lyžaře. Technologie Prop Tech je díky adaptivní torzní flexi zárukou spolehlivého kontaktu na hraně a vylepšené kontroly, zatímco Power Turn Rocker zajišťuje rychlý vstup do oblouku.Zaručuje rychlé přehraňování, titanalová vrstva dodává lyžím sílu, stabilitu a plynulé vedení v obloucích na tvrdých rychlých svazích.

170cm

Rossignol FAMOUS 8

Rossignol FAMOUS 8

Užijte si skvělý den na lyžích s novými FAMOUS 8, dámskými lyžemi na upravené sjezdovky, pro pokročilé lyžařky. Díky technologii Prop Tip je zaručen snazší a plynulejší vstup do oblouku a díky profilu Power Turn Rocker jsou Famous 8 zárukou jedinečné přesnosti a skvělého držení na hraně. Jedinečné lyže pro hravé carvingové oblouky.

156cm

Rossignol FAMOUS 6

Rossignol FAMOUS 6

Vyzkoušejte nové FAMOUS 6, dámské lyže na upravené sjezdovky pro středně pokročilé a pokročilé lyžařky. Díky konstrukci Light WoodCore byla hmotnost lyže snížena o 20%, technologie VAS Women zase zajišťuje snazší a plynulejší vstup do oblouku bez nepříjemných vibrací. Famous 6 mají perfektnílepší držení na hraně a hravý výkon.

142, 149cm

Rossignol FAMOUS 4

Rossignol FAMOUS 4

Dámské sjezdové lyže Rossignol FAMOUS 4 – díky kombinaci technologie Prop Tip na špičce pro rychlé a jednoduché zahájení zatáčky s naší špičkou Power Turn Rocker je s lyží FAMOUS 4 zahájení zatáčky velmi jednoduché a pobízí tak k hravé a nenáročné zatáčce na hranici pádu, zatímco poskytuje tradiční sílu a držení na hraně.

142cm

Poradíme Vám s výběrem a v případě vašeho zájmu zajistíme instruktora lyžování – www.horski.cz.

U nás testujete ZDARMA!!!

Pokud se rozhodnete následně testovací nebo nový model zakoupit, cena půjčovného (1 den testování odkoupeného modelu) vám bude odečtena z pořizovací ceny. U kategorie sportovních a závodních lyží zároveň automaticky provedeme formátovací servis včetně navoskování a seřízení vázání na elektronické stolici.