Moderní ski test centrum v Krkonoších

Vážení zákazníci,
představujeme Vám služby našeho moderního ski test centra.

Pro letošní sezónu jsme realizovali významnou investici ve spolupráci se značkou STÖCKLI, díky které jsme se stali největším test centrem STÖCKLI v Krkonoších a i jedním z největších v ČR. Komplexní řadu LASER ve všech délkách si můžete nejenom otestovat, ale následně i okamžitě zakoupit v našem obchodě s bonusem sezónního servisu.

Další novinkou je rakouská lyžařská značka AUGMENT, doposud známá pod názvem CROC. Kromě sjezdových lyží jsme významným způsobem doplnili sekci skialpinistické půjčovny, kde si můžete zapůjčit / otestovat i komplexní nabídku značky SCOTT, vč. skialpové speciálky od STÖCKLI – EDGE 88.

Rádi bychom připomněli, že všechny lyže našeho ski test centra (vč. běžné půjčovny!), jsou pravidelně servisované v našem moderním servisním centru MONTANA. To znamená, že v případě sportovních a závodních modelů lyží si můžete vyzkoušet nejenom vlastní lyžařské značky, ale zároveň i náš věhlasný sportovní servis, vč. dokonale ostré hrany – MONTANA Race Edge.

Testovací lyže v naší nabídce

  •  RTC - kompletní řada lyží
  •  Stöckli - řada Laser, Scale a Spirit, Axis Comp, skialp EDGE 88
  •  Scott - řada Slight, The Ski, skialp řada Slight, Super Guide, Speed Guide
  • Augment - GS, SL a SC on piste, Allmountain
  •  Rossignol - řada HERO ST a LT, Pursuit 700 a 800
  •  Sporten - skialp FreeGuru
  •  Lusti

Nabídka lyží v našem test centru

Stöckli WRT

Stöckli WRT FIS RACE

WRT: Worldcup Racing Team. To vlastně již mluví za vše. Tato lyže spojuje silné stránky slalomky a obřačky. Agilita se potkává se stabilitou. Výsledkem je obračka pro krátký oblouk. V setu s deskou STO R - plate a vázáním R-16 jsou vytvořeny předpoklady pro zvládnutí náročně postavených tratí a vítězství v závodech.

162, 172cm

Stöckli LASER GS FIS

Stöckli LASER GS FIS FIS RACE

Nejlepší zkušenosti za 20 let působení ve Světovém Poháru byly vloženy do LASER GS FIS. Obřačka určená vítězům - schválena FIS. Technologie VRT (Vario Racing Technology) zajišťuje skvělou kontrolu lyží a harmonické zahájení oblouku.

184cm

Stöckli LASER SL FIS

Stöckli LASER SL FIS FIS RACE

Absolutní přesnost a přímé zahájení oblouku - to jsou povinnosti lyžaře mezi slalomovými branami. Jedinečná manévrovatelnost, silná přilnavost a vynikající kontrola - to jsou LASER SL FIS.

155, 165cm

Stöckli LASER GS

Stöckli LASER GS RACE

Připravit se, pozor, vpřed! Tento moderní Race-Carver s VRT-Technologií rozvine svoji výjimečnou kvalitu ve středních až dlouhých obloucích. Laser GS Zůstává velmi stabilní a precizní i ve vysokých rychlostech. Lehce zvládá všechny změny směru. Díky většímu výkonu z centrální části je grip hran naprosto fenomenální. Je zcela jedno, jak zrychlujete - tato lyže jede stále jako po kolejích. Dopřeje klidnou jízdu na plný plyn.

175, 180cm

Stöckli LASER SL

Stöckli LASER SL RACE

Pro milovníky precizních oblouků: Laser SL garantuje hravou lehkost v krátkých, rychlých obloucích - a to i na tvrdé, ledovaté sjezdovce. Rádius je přitom velmi dobře kontrolovatelný. Na sjezdovce je flexibilní, agilní a přesná. Tato „malá“ lyže je stvořena pro velké věci. Objevte perfektní geometrii. Profitujte ze skvělého gripu. Seznamte se s touto super obratnou lyží.

155, 160, 165cm

Stöckli LASER SC

Stöckli LASER SC RACE

Existují mírné a prudké sjezdovky, tvrdý i měkký podklad, a existuje Laser SC jako ten správný partner a průvodce perfektním lyžařským dnem. Tato univerzální lyže přesvědčí díky Tail Flex Control Technologii za všech podmínek klidem, stabilitou a jednoduchým ovládáním. A také enormním požitkem z jízdy.

156, 163, 170cm

Stöckli LASER SX

Stöckli LASER SX RACE

Zamilujete se: Náš veleúspěšný model Laser SX má nyní nové křivky. Kombinace inovativní špice a Turtle Shell Racing Technologie dělá tento model ještě stabilnější a tím i preciznější v rychlých obloucích. Pokud Vám budou pomalu ubývat síly, nechá se vést po hraně pohodlně a kontrolovaně.

163, 170, 177, 184cm

Stöckli LASER AX

Stöckli LASER AX RACE

Ráno si užívat čerstvý prašan a odpoledne krájet ostré oblouky do sjezdovky. Přepracovaná lyže Laser AX s novou FEC adaptivní technologií to umožňuje. Čím víc tlaku vyvinete v oblouku, tím je menší Rocker a prodlužuje se kontaktní délka lyže se sněhem. Přepracovaný Light Core propůjčuje nové Laser AX ještě více agility při zachované stabilitě.

161, 168, 175, 182cm

Stöckli LASER MX

Stöckli LASER MX RACE

Stöckli v modelové řadě Laser poprvé koncipuje lyži vyloženě zaměřenou na ženy. Při vývoji a testování spolupracovali naši odborníci těsně s Tinou Maze. Lehkost díky Light Core Technologii, perfektně vyladěná geometrie, jakož i krátké délky určené pro ženy, propůjčují modelu Laser MX přesně ty správné vlastnosti, které přesvědčí na sjezdovce, ale i vedle ní. Jednoduché, až hravé ovládání lyže doplňuje typickou kvalitu řady Laser.

150, 156, 162cm

Stöckli AXIS PRO

Stöckli AXIS PRO ALLROUND

Uvolněné oblouky, nebo razantní sjezdy - univerzální lyže Axis Pro spojuje oba světy. Její všestrannost z ní dělá bezstarostnou lyži a vhání do očí slzy radosti sportovním, ale i pohodovým lyžařům.

170, 177cm

Stöckli SCALE BETA

Stöckli SCALE BETA ALL MOUNTAIN

To nejlepší ze dvou světů! Lyže Scale Beta propojuje charakteristiku „obřačky“ s kvalitami lyže kategorie allmountain. Ve středních až delších obloucích předvádí svoji naprostou suverenitu. Stabilita a agilnost jsou vždy přitom. V měkkém sněhu podporuje lehký Rocker zahájení oblouku a vztlak.

172cm

Poradíme Vám s výběrem a v případě vašeho zájmu zajistíme instruktora lyžování – www.horski.cz.

U nás testujete ZDARMA!!!

Pokud se rozhodnete následně testovací nebo nový model zakoupit, cena půjčovného (1 den testování odkoupeného modelu) vám bude odečtena z pořizovací ceny. U kategorie sportovních a závodních lyží zároveň automaticky provedeme formátovací servis včetně navoskování a seřízení vázání na elektronické stolici.