Informace denně 10.00 -17.00 +420 731 136 366

Lyžařské boty K2 MINDBINDER 120

K2 MINDBINDER 120

Freeride lyžařské boty K2 Mindbender 120 jsou prvotřídní lyžařské boty určené pro skitouring a freeride díky možnosti přepínání mezi chůzí a sjezdem pomocí technologie Powerlock Spyne. Ta usnadňuje předozadní pohyb při chůzi a dokonalou stabilizaci chodidla při sjezdu ve vypékací botičce PrecisionFitTour INTUITION®. Integrovaná ITF technologie umožňuje použití boty na lehká touringová vázání s technologií TECH. Možnost oboustranného nastavení cantingu (náklonu komínu boty). Plně přizpůsobitelné a extrémně lehké, vybavené funkcemi jako režim výletu, který poskytuje velký rozsah pohybu, a po zamknutí umožní nejvyšší sjezdový výkon.

Parametry

 • Typ lyžaře:
 • Flex index:
  120
 • Sezóna:
  2021/22
 • Dostupné velikosti:
  25,5 / 27.5 / 28.5 / 29.5
 • Šířka chodila (LAST):
  98 mm
 • Vyhřívání boty:
  ne
 • Barva:
  černá/modrá/šedá
 • Cena:
  14.690 Kč
 • Cena odprodej:
  7.900 Kč

Technologie

REPLACEABLE OUTSOLES

Dvojitá thermo plastická gumová vrstva (TPR)s thermo plastickým polyuretanem (TPU)zvyšuje životnost lyžáků a zabezpečuje jistější našlapování na skalách, ledu a schodech.

PRECISION FIT

Kompletně tepelně tvarovatelná vnitřní botička PrecisionFit INTUITION® umožňuje přesné obemknutí nohy,eliminuje prázdná místa a zlepšuje přenos síly z nohy na skelet. Tvarovatelný asymetrický jazyk pro postupnou flexi komína redukuje nechtěné nárazy na holenní kost. Lýtkový klín a plastová výztuha komína lyžáků nabízí možnost úpravy různého stupně náklonu a podpory lýtka pro případ razantnější jízdy.

INTEGRATED TECH FITTINGS

Plně integrované úchyty vázání, které jsou kompatibilní s klasickým i skialpovým vázáním.

POWERLITE SHELL

Plášť POWERLITE je speciálně konstruován pro potřebu K2 bot. Výsledkem jsou nejodolnější a nejlehčí boty, které kdy byly vyrobeny. Vyrobeno ze čtyř různých tuhostí TPU a optimalizováno pro ideální tloušťku skeletu, při zachování důležitých vlastností.

FAST FIT ENTRY

Měkčí materiály TPU navržené do oblasti nártu skořepiny Powerlite pro rychlý a snadný vstup a výstup.

POWERLOCK SPYNE

Robustní, precizní a intuitivní. Powerlock Spyne, chodící mechanismus umožňuje pohyb 50 stupňů při turistice a naopak silné spojení při lyžování. Mechanismus lze také přizpůsobit. Přední opěrka v rozmezí mezi 10-17 stupni.

PEBAX

Lehký, ekologický materiál pro energetický a konzistentní pohyb v širokém rozsahu okolní teploty.

FRICTION FREE CUFF PIVOT

Otočná manžeta s nízkým třením pro usnadnění pohybu.

VANCL sport
Mapa ČR