Informace PO – ČT / 9.00–17.00 +420 731 136 366

JOBS - Obsluha prodejny sportovního vybavení

I na zimní sezónu 2024/2025 budeme hledat nového člena do našeho týmu, hlásit se můžete i v průběhu léta.

Nabízíme zajímavou pracovní pozici:

Obsluha půjčovny lyžařského vybavení - Vancl sport Vrchlabí

Náplň práce:

  • obsluha půjčovny lyžařského vybavení
  • poradenství a prodej v oblasti lyžařského vybavení
  • poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů

Nabízíme:

zaškolení v oblastech:

  • maloobchodního prodeje a půjčovny lyžařského vybavení
  • servisování lyží a snowboardů
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • firemní benefity
  • profesní růst

Možnost plného pracovního úvazku na HPP či formou brigády na DPP

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • sportovní založení
  • aktivní znalost AJ nebo NJ
  • řidičské oprávnění skup. B (není podmínkou)
  • týmové myšlení
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost
  • preciznost
  • komunikační dovednost
  • práce s PC

Mzda / nástup:

  • Mzda: od 30.000 Kč / měsíc
  • Nástup: 1. 12. 2024 – 31. 3. 2025

Kontakt:

  • Tel.: +420 731 136 366