Informace PO – ČT / 9.00–17.00 +420 731 136 366

JOBS - Servisní technik

Na zimní sezónu 2024/2025 rozšiřujeme náš tým o nového člena

Nabízíme zajímavou pracovní pozici:

Servisní technik - Vancl sport Vrchlabí

Náplň práce:

  • servisování lyží a snowboardů na automatických a manuálních strojích
  • poradenství v oblasti servisování lyží a snowboardů

Nabízíme:

  • zaškolení v servisování lyží a snowboardů
  • práci v příjemném prostředí a kolektivu
  • firemní benefity
  • profesní růst

Možnost plného pracovního úvazku na HPP či formou brigády na DPP

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání nebo vyučení
  • praxe v technickém oboru (práce se stroji) je výhodou
  • řidičské oprávnění skup. B
  • týmové myšlení
  • časovou flexibilitu
  • spolehlivost
  • preciznost
  • sportovně založený
  • komunikační dovednost

Mzda / nástup:

  • Mzda: od 30.000 Kč / měsíc
  • Nástup: 1. 10. 2024 – 30. 3. 2025
  • Možnost dlouhodobé spolupráce.

Kontakt:

  • Tel.: +420 731 136 366