Informace denně 10.00 -17.00 +420 731 136 366

Sjezdový program

Hlavní gró naší firmy je sjezdové lyžování. Nespokojíme se s minimální kvalitou, proto každý rok vybíráme zboží z nových kolekcí osvědčených výrobců, avšak zároveň se snažíme nabídkou uspokojit i příležitostné lyžaře.

Nabízíme nové lyže z aktuálních kolekcí a testovací lyže z našeho test centra. Za výrobce, kterým věříme, jsme si vytipovali Stöckli, Kästle, Black Crows a Scott.

Sortiment na domácí servis lyží a velkou škálu vosků a klistrů nabízíme od naší oblíbené firmy Toko.

Výrazně zastoupeným produktem jsou u nás nepochybně sjezdové přilby a brýle. Za zástupce toho nejlepšího jsme si vybrali POC, Neon a CP. Cenově dostupné jsou například helmy od značek Scott či vrchlabské firmy Hatchey.

Podobně bohatě jsme vybaveni ve sjezdových hůlkách. Sázkou na jistotu je populární značka Leki. Další zastoupené tradiční značky jsou Rossignol, a pro milovníky značky Stöckli nabízíme i tuto variantu.

Lyžař myslící na svoji bezpečnost by neměl minout ani ochranné pomůcky. Velmi oblíbené jsou páteřáky od značek POC, Scott či Hatchey.

Pyšníme se také velkou nabídkou lyžařských bot. Dlouhodobě spolupracujeme se značkami Lange, Rossignol. Velké zastoupení lyžařských bot má u nás značka K2, která se pyšní vyhřívanou kolekcí, což je v tomto směru světový bestseller.

Zde dlouhodobě spolupracujeme se značkami Lange, Rossignol, a jsme specislisté na boty.

Nedílnou součástí naší prodejny je také lyžařské oblečení od značek Colmar, Stöckli a tím nejlepším od firmy Ortovox.

V čepicích a dalších doplňcích jsme si oblíbili českou firmu Kama, německý Ortovox či rakouský Eisbär. U ponožek nedáme dopustit na firmu Lasting vyrábějící se v ČR, Lenz, Ortovox nebo Sidas. Rukavicím vévodí Leki, Ziener, Reusch, Ortovox a Scott.

Pro chladné dny jsme vybaveni vyhřívaným programem značek Sidas a Therm-Ic, Zanier jehož součástí jsou vyhřívané rukavice, vyhřívané ponožky, vyhřívané vložky nebo třeba také vyhřívané vesty a bundy.

VANCL sport
Mapa ČR