Skip to main content
Informace PO – PÁ / 9.00–17.00 +420 731 136 366

Půjčovna sjezdového vybavení

I v letošní sezóně významným způsobem spolupracujeme s ikonou sjezdového lyžování - značkou STÖCKLI.Oproti minulé sezoně je změna designu u modelů GS, SL, WRT ST, AR, SC a modelů Orea.

Novinkou v rámci našeho moderního test centra je rakouská značka KÄSTLE, která je rovněž k testování v celé její výrobní řadě (vyjma freeridových lyží).

Aktuální modely jsme doplnili i v rámci skialpinistické půjčovny, ve které si můžete zapůjčit / otestovat již tradiční širokou nabídku značky SCOTT, KÄSTLE, BLACK CROWS a skialpovou speciálku od STÖCKLI.

Rádi bychom připomněli, že všechny lyže našeho ski test centra (ale i běžné půjčovny!), jsou pravidelně servisovány v našem moderním servisním centru MONTANA. To znamená, že v případě sportovních a závodních modelů lyží si můžete vyzkoušet nejenom vlastní lyžařské značky, ale zároveň i náš věhlasný sportovní servis včetně dokonale ostré hrany – MONTANA Race Edge.

U nás testujete ZDARMA!!!

Pokud se rozhodnete následně testovací nebo nový model zakoupit, cena půjčovného (1 den testování odkoupeného modelu) vám bude odečtena z pořizovací ceny.

U kategorie sportovních a závodních lyží zároveň automaticky provedeme formátovací servis včetně navoskování a seřízení vázání na elektronické stolici.

V případě nákupu nových lyží Stöckli řady LASER, Orea, Stormrider a Edge dále nabízíme bonus sezónního servisu (1x sportovní servis, 1x komplexní hrana + mazání) zdarma.